Zawody

Najtrudniejsze zawody na świecie

Kiedy zdajemy sobie sprawę, że nasze wymarzone zawody wymagają dużego zaangażowania, decydujemy się na bardziej konwencjonalne prace. I właśnie z powodu tego, że nie udało nam się poświęcić temu wymarzonemu zawodowi, krytykujemy nasze obecne zajęcie. Zanim więc wrócisz do stwierdzenia, że Twoja praca jest nudna lub najgorsza, pomyśl, że zawsze są inni, którzy mają gorzej od Ciebie.

Zbieracz odpadów w toaletach przenośnych – mobilne toalety są bardzo powszechne na imprezach publicznych, takich jak koncerty czy targi, ale rzadko kiedy zastanawiamy się, kto zajmuje się utrzymaniem ich w czystości.
Ludzie, którzy czyszczą te przenośne toalety, wykonują swoją pracę za pomocą węża podłączonego do ciężarówki zbierającej odpady. Jest to trudna praca, ponieważ ludzie ci są narażeni na nieprzyjemne zapachy przez cały dzień, które często pogarszają się, gdy toalety się zapychają.

Odblokowanie odpływu – nieco podobna do poprzedniej pracy, w tym sensie, że ci specjaliści również mają kontakt z ludzkimi odpadami. Ci, którzy pracują jako udrażniacze kanalizacji mają bardzo ważny i często niedoceniany wkład w rozwój miast. Dzięki nim możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie systemu odwadniającego miasta, co zapobiega powodziom. Aby wykonywać swoją pracę, noszą specjalny kombinezon, dzięki któremu sami wchodzą do podziemnych kanałów i je odtykają. Oprócz nieprzyjemnych zapachów, osoby te narażone są na kontakt z niebezpiecznymi insektami i szczurami.

Wąchanie ciała – ta praca jest nie tylko trudna, ale i dość dziwna. Ale dzięki temu zawodowi dezodoranty i inne produkty do ciała mogą być bezpiecznie wprowadzane na rynek. Są oni odpowiedzialni za przeprowadzanie testów węchowych na osobach, które zostały zatrudnione do testowania tego typu produktów. Jak można się spodziewać, testy te przeprowadzane są w ekstremalnych warunkach. Przykładem może być zapach ciała po intensywnym poceniu się lub po dniu bez stosowania produktu. Wszystko to ma na celu zmierzenie efektywności produktu.

Strażnik Pałacu Buckingham – bycie strażnikiem Pałacu Buckingham to praca, która niesie ze sobą dużą odpowiedzialność i wysoki stopień honoru. Wiele osób zatrzymuje się tylko na wyglądzie tych strażników, ale prawda jest taka, że muszą oni przestrzegać dość trudnego i uciążliwego kodeksu pracy. Wśród zasad, których muszą przestrzegać w ciągu dnia, aby uniknąć surowej nagany, jest pozostawanie w pozycji stojącej i statycznej przez odpowiednią liczbę godzin oraz noszenie idealnie czystego i wyprasowanego garnituru, z wypolerowanymi butami. Strażnicy ci muszą zachować poważną postawę i decorum wobec rodziny królewskiej, więc nie mogą się uśmiechać w żadnym momencie.