Praca zdalna

Praca zdalna sposobem na życie

Pracowanie przez 4-5 godzin dziennie, wolne weekendy i wszystkie dodatkowe święta oraz wolne na żądanie w nielimitowanej liczbie. O tym marzy chyba każdy. Czy w polskim systemie pracowniczym takie coś jest w ogóle możliwe? Rozwiązaniem jest praca zdalna, czy też praca w Internecie.

Wiele osób chce spróbować pracy, w której nad głową nie marudzi szef, który każe zostać po godzinach. Nie ma biura do którego często trzeba tarabanić się komunikacją miejską, czy nawet podmiejską. (Straty czasowe jakie marnujemy na dojazdy często są bardzo wygórowane).
Jednak niewielu zdaje sobie sprawę, że praca w Internecie może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Najtrudniejsze zawody na świecie

Dlaczego?

Otóż, bywa tak, że praca zdalna, w której nie ma szefa, czyli kogoś kto nam nakaże ile mamy pracować sprawia, że pogrążamy się w pracy jeszcze bardziej i pracujemy znacznie więcej, niż miałoby to miejsce w stacjonarnym biurze poza miastem. Dlatego też chcą pracować w ten sposób należy uważać przede wszystkim na to, by nasza praca w Internecie nie stała się dla nas zadaniem priorytetowym, przez który zapomnimy o rodzinie czy całym pozostałym świecie. Praca zdalna jest może i opłacalna, ale nie jest również dla wszystkich. Wybór takiej formy zatrudnienia jest tylko dla specyficznych ludzi i tych, którzy mają w sobie dużo samozaparcia.